V ZAMKOWY KONKURS FRYZJERSKI

Zespół Szkół Technicznych w Olecku

V ZAMKOWY KONKURS FRYZJERSKI

W wiosenny poranek,  22 kwietnia 2022 r. ośmioro uczniów technikum fryzjerskiego stanęło do turnieju  „V Zamkowy Konkurs Mistrz Fryzjerstwa. Fryzura wieczorowa 2022”. Adepci sztuki fryzjerskiej mieli za zadanie wykonanie fryzury wieczorowej według własnego projektu. Konkursowe fryzury zachwyciły wszystkich zebranych. Jury było mile zaskoczone poziomem, zaangażowaniem i kreatywnością uczniów. Po wnikliwych obradach, jury wytypowało zwycięzców.

W piątej edycji konkursu najlepsza okazała się uczennica klasy 4TIF: Gabriela Brynda.  Drugie miejsce zajęła Weronika Wiszniewska a na trzeci schodek podium wskoczył Przemysław Sadowski (oboje z klasy 1TMF).  O tytuł mistrza  fryzjerstwa walczyły również: Ola Ołów i Weronika Wróblewska (klasa 3TMF5), Natalia Mruszczyk,  Wiktoria Jedwokimow i Zuzanna Jurewicz (klasa 1TMF). Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody oraz statuetki wykonane na drukarce 3D przez uczniów Technikum Informatycznego pod czujnym okiem nauczyciela – Macieja Brzozowskiego. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody pocieszenia. Wszyscy uczestnicy konkursu udowodnili, że sztuka fryzjerska jest ich pasją.  Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców Zespołu Szkół Technicznych. Wszystkim uczestnikom jeszcze raz gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Organizator konkursu:

Renata Jasińska 

Skip to content