III miejsce w Warmińsko-Mazurskim Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym.

Zespół Szkół Technicznych w Olecku

III miejsce w Warmińsko-Mazurskim Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym.

Drużyna Zespołu Szkół Technicznych w Olecku zajęła III miejsce w Warmińsko-Mazurskim Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym. WORD Olsztyn był tegorocznym organizatorem Finału Wojewódzkiego Turnieju Motoryzacyjnego, który odbył się w Olsztynie w dniu 23 maja 2022 r.. W zawodach wzięło udział 11 drużyn, które reprezentowały najlepsze szkoły ponadpodstawowe z poszczególnych powiatów. Podczas Finału Wojewódzkiego 2022 przeprowadzono następujące konkurencje: jazda sprawnościowa motorowerem, samochodem, test z wiedzy (przepisy ruchu drogowego) i test skrzyżowań.

Nasza drużyna w składzie:

Jakub Delegacz, Szymon Orchowski i Daniel Bobrowski reprezentowała naszą szkołę jak i powiat olecki. Najlepszym kierowcą w konkurencji jazdy samochodem został Szymon Orchowski a Daniel Bobrowski był najlepszy w konkurencji „skrzyżowania”. Opiekunem „zamkowej drużyny” był Wiesław Domel.

Gratulujemy zdobywcom III miejsca w województwie !!! 🚗🏍

Chłopaki jesteście MISTRZAMI!!! 👏🏆🥉

Galeria

Skip to content