SŁODKA CHWILA

Zespół Szkół Technicznych w Olecku

SŁODKA CHWILA

Wzorem ubiegłego roku, zróbmy znów przyjemność tym, którzy się tego nie spodziewają! Pacjenci Hospicjum w Jaśkach również świętują Mikołajki. Sprawmy im niespodziankę! Do 5 grudnia zbieramy łakocie w bibliotece szkolnej. Co? Ciastka, cukierki, paluszki – wszystko to, co Wy sami lubicie podczas Waszych słodkich chwil. Potrzebna też sama kawa! Mielona, rozpuszczalna, Inka, Cappuccino…Jaka bądź. Nie, nie musi być extra premium. Wdzięczni będą za każdy Wasz gest. Nasza delegacja osobiście wręczy słodkości w mikołajkowym dniu. Tylko ciii … O tym, jakie będą mieli miny opowiemy Wam wszystkim, a resztę pokażemy na zdjęciach! Liczymy na Wasz szeroki gest i wielkie serca.

Organizatorzy akcji: Samorząd Szkolny, Wolontariat i biblioteka szkolna.

Skip to content