Program profilaktyczny „RÓWIEŚNICY”
Miło nam poinformować, że nasza szkoła zrealizowała program profilaktyczny „RÓWIEŚNICY”, stworzonego przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. Program skupia się na przeciwdziałaniu przemocy i cyberprzemocy. Udział w „Rówieśnikach” to dla naszej szkoły doskonała okazja, aby wzmacniać działania wychowawcze i profilaktyczne.
Zajęcia były realizowane przez pedagoga i psychologa szkolnego w klasach 1B, 1A, 1TM, 1TIF, 2B, 2TM.
Dziękujemy wychowawcom oraz uczniom za zaangażowanie podczas realizacji programu.


