VII ZAMKOWY KONKURS FRYZJERSKI

Zespół Szkół Technicznych w Olecku

VII ZAMKOWY KONKURS FRYZJERSKI

W wiosenny poranek, 18 kwietnia 2024 r. sześć uczennic technikum fryzjerskiego stanęło do turnieju „VII Zamkowy Konkurs Mistrz Fryzjerstwa. Fryzura fantazyjna 2024”. Adepci sztuki fryzjerskiej mieli za zadanie wykonanie fryzury fantazyjnej według własnego projektu. Konkursowe fryzury zachwyciły wszystkich zebranych. Jury było mile zaskoczone poziomem, zaangażowaniem i kreatywnością uczniów. Po wnikliwych obradach, jury wytypowało zwycięzców.
W siódmej edycji konkursu najlepsza okazała się uczennica klasy 5TIF: Aleksandra Ołów. Drugie miejsce zajęła Patrycja Zagacka uczennica klasy
1 TMF a trzecie miejsce zdobyła Weronika Wróblewska z klasy 5 TMF. O tytuł mistrza fryzjerstwa walczyły również: Julia Makowska (klasa 2 TMF), Julia Dzierżyk i Magdalena Obuchowska (klasa 4 TIF). Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody oraz statuetki wykonane na drukarce 3D przez uczniów Technikum Informatycznego pod czujnym okiem nauczyciela – Macieja Brzozowskiego. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy. Wszyscy uczestnicy konkursu udowodnili, że sztuka fryzjerska jest ich pasją. Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców Zespołu Szkół Technicznych. Wszystkim uczestnikom jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy konkursu:
Renata Jasińska
Joanna Mościńska

Skip to content