Dzień Edukacji Narodowej 2022 👨‍🏫

Zespół Szkół Technicznych w Olecku

Dzień Edukacji Narodowej 2022 👨‍🏫

W dniu 13 października 2022 r. w Zespole Szkół Technicznych w Olecku odbył się uroczysty apel z okazji Święta Edukacji Narodowej. Młodzież przygotowała oprawę słowną i przekazała nauczycielom i pracownikom naszej szkoły życzenia. Życzenia przekazał także Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych, który wręczył także okolicznościowe nagrody nauczycielom i pracownikom naszej szkoły oraz nagrody uczniom za wyniki w nauce. Na apelu odbyło się również uroczyste ślubowanie klas pierwszych, które reprezentowane były przez wybranych uczniów. Szabla w ręku Dyrektora po raz kolejny uroczyście wprowadziła do społeczności uczniowskiej ZST naszych „Pierwszaków”. Duże dzięki dla wszystkich, którzy brali udział w przygotowaniu tej imprezy – uczniów i nauczycieli. Do zobaczenia za rok na kolejnym takim apelu!

Skip to content