Otrzęsiny klas pierwszych 🤪

Zespół Szkół Technicznych w Olecku

Otrzęsiny klas pierwszych 🤪

25 października 2022 r. odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Na hali sportowej spotkały się wszystkie klasy pierwsze technikum  i  szkoły branżowej, by pod czujnym okiem jury wziąć udział w konkurencjach sprawdzających ich kreatywność, wiedzę, sprawność i pomysłowość.

Zadaniem uczniów klas pierwszych było między innymi zbudowanie wieży z klocków, ułożenie piosenki o kocie, pokonanie toru przeszkód, wykazanie się wiedzą w quizie o szkole, zaprezentowanie zawodów, w których się kształcą.

Trzeba przyznać, że w wykonanie zadań uczniowie, jak i ich wychowawcy bardzo się zaangażowali, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Pierwsze miejsce zdobyła klasa I B z wychowawczynią, panią Martą Gogacz. Nagrodą był bon – zero sprawdzianów i kartkówek przez tydzień, statuetka kota, ołówki i długopisy oraz słodkości.

Organizatorzy – klasy drugie technikum wraz panią Ewą Kamińską, panią Katarzyną Jasiukiewicz oraz panem Tomaszem Jurewiczem –  dziękują za udział we wspólnej zabawie.

Skip to content