Warsztaty „Zaopiekuj się swoim stresem”

Zespół Szkół Technicznych w Olecku

Warsztaty „Zaopiekuj się swoim stresem”

Zadbaj o siebie, zauważ i zadbaj o swój stres. Pedagog oraz psycholog szkolna Zespołu Szkół Technicznych w Olecku przeprowadziły warsztaty dla uczniów klasy 8 Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Henryka Sienkiewicz w Olecku, którzy przygotowują się do egzaminu ósmoklasisty oraz zmiany szkoły. Warsztat poświęcony był radzeniu sobie z własnym stresem. W czasie spotkania uczniowie mieli możliwość poszerzyć wiedzę na temat stresu, jego źródeł, objawów oraz skutków. Dowiedzieli się również, w jaki sposób mogą zadbać o siebie i swój stres. Uczniowie mieli również możliwość praktyki uważności, świadomego oddechu i technik relaksacyjnych.

Dziękujemy za miłe przyjęcie i zaangażowanie. 

Skip to content