VIII Konkurs Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce

Zespół Szkół Technicznych w Olecku

VIII Konkurs Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce

W środę 6 marca 2024r. na auli Państwowej Uczelni Zawodowej w Suwałkach odbył się VIII konkurs Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce pod hasłem „Rynek pracy i jego otoczenie”, w którym wzięli udział uczniowie klasy 2 TE.
Po konkursie młodzież miała okazję poczuć się jak prawdziwi studenci. Uczniowie obserwowali zajęcia na różnych wydziałach: na ekonomicznym, na kryminologii, kosmetologii oraz na wydziale medycznym. Nasi uczniowie wykazali duże zainteresowanie uczelnią, owocem czego będzie podpisanie porozumienia o współpracy między ZST a Państwową Uczelnią Zawodową w Suwałkach, która obejmie swoim patronatem Ekonomistów z klasy 2 TE. Dzięki tej współpracy
uczniowie będą brali udział w wykładach oraz ćwiczeniach prowadzonych przez wykładowców oraz studentów suwalskiej uczelni oraz w wielu patronackich projektach.
Wizyta w Suwałkach zakończyła się miłym akcentem – lunchem w McDonalds.

Skip to content