Wizyta uczniów Technikum Fryzjerskiego w Domu Pomocy Społecznej w Kowalach Oleckich.

Zespół Szkół Technicznych w Olecku

Wizyta uczniów Technikum Fryzjerskiego w Domu Pomocy Społecznej w Kowalach Oleckich.

21 marca 2024 r.  uczniowie Technikum Fryzjerskiego pod opieką Pani Renaty Jasińskiej w ramach wolontariatu odwiedzili podopiecznych  Domu Pomocy Społecznej  w Kowalach Oleckich. Stołówka na chwilę zmieniła się w Salon Piękności. Panowie zostali pięknie ostrzyżeni, z kolei na głowach pań pojawiły się nowe, pięknie ostrzyżone i ułożone fryzury. Dla uczniów jak i osób tam mieszkających to było nowe doświadczenie i miło spędzony czas. Radość i uśmiech zadowolonych podopiecznych mówił sam za siebie. Cieszymy się,  że możemy chociaż w taki sposób umilić czas pobytu podopiecznym w Domu Pomocy Społecznej.                                      

Skip to content